pexels pixabay 289737 1 scaled

Unapredite svoju karijeru kroz mirise, kulturološke veštine i efikasan marketing!

U ugostiteljstvu, svaki detalj doprinosi stvaranju nezaboravnog iskustva – uključujući i mirise. Hoteli koriste pažljivo odabrane mirise kako bi u lobijima stvorili atmosferu luksuza i opuštanja, dok restorani i pekare koriste miris sveže kafe i peciva kako bi privukli prolaznike. Ovaj oblik “scent marketinga” može značajno uticati na raspoloženje gostiju, poboljšavajući njihovo iskustvo i podstičući ih da se vrate.­

 Takođe, uspeh u poslovnoj komunikaciji zavisi od razumevanja kulturoloških razlika. Svaka kultura ima svoje specifične poslovne običaje, od načina komunikacije do pregovaranja. Razumevanje tih razlika pomaže da se izbegnu nesporazumi i izgrade jači odnosi u međunarodnim poslovnim okruženjima.

U savremenom digitalnom svetu, potrošači u proseku provode samo 8 sekundi gledajući online oglas pre nego što odluče da li će nastaviti da ga prate ili zatvoriti. Zbog toga je važno da marketinške poruke budu jasne, privlačne i direktne, kako bi zadržale pažnju i ostavile jak utisak.

Izaberite jedan od naših prestižnih smerova i ovladajte ključnim veštinama:

1️⃣ Menadžment u ugostiteljstvu – Naučite kako da primenite mirise kao marketinški alat i upravljate uspešnim vođenjem restorana i hotela.

2️⃣ Menadžment trgovine i marketinga – Postanite ekspert u kreiranju efikasnih marketinških strategija koje zadržavaju pažnju potrošača i povećavaju prodaju.

3️⃣ Poslovne komunikacije – Savladajte veštine komunikacije i upravljanja poslovnim procesima u različitim kulturnim kontekstima.

Bez obzira na smer koji odaberete, pružićemo vam alate i strategije za postizanje uspeha u savremenom poslovnom okruženju!

📍 Lokacije: Beograd, Ratarska 8a i Novi Sad, Modene 5
📞 Kontakt telefon: 065 614 4494
🔗 Više informacija i prijave: www.mpk.edu.rs

Prijavite se danas i napravite prvi korak ka uspešnoj karijeri!

,